Telefon Numarası +90 (212) 652 61 02

Hakkımızda

Doğan TAŞIMACILIK 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Prosofyonel kadrosuyla kısa sürede Taşımacılık alanlarında önemli bir yer edinmiştir. Kendine ait 25 adet araç ile Türkiye - Avrupa / Avrupa - Türkiye güzergahlarında taşımacılık yapmaktadır. Karayolu, hava ve deniz taşımacılıklarında global acente ağındaki partnerlerinin desteği ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Doğan TAŞIMACILIK güçlü organizasyonları, güvenilir çalışanları ve yurt dışı acenta ağı ile, taşıma süreçlerinin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerektiğinde üçüncü ülkelerde bile alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

Ülkemiz ekonomisinin temel taşlarından biri olan taşımacılık; sürekli bir gelişme içersindedir. Buna bağlı olarak sistemli ‘’gelişmek ve yeniliklere açık olmak’’ da Doğan TAŞIMACILIK’ın ana prensiplerindendir.

Vizyon, Misyon, Değerlerimiz

Doğan TAŞIMACILIK; profesyonel personelleri, yüksek teknoloji ve güvenilir araçları sayesinde hizmet vermiş olduğu müşterilerine, rakiplerine göre daha hızlı ve daha uygun hizmetle ön plana çıkmaktadır. Değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini, kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile çözümlemektedir.

Amacımız; uluslarası taşımacılık alanında müşterisine, çevreye, çalışanına ve yasalara saygılı olarak, yenilikçi, sektörde örnek,kaliteli, öncü ve güven veren bir kuruluş olmaktır.

Politikalarımız

Doğan TAŞIMACILIK; ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi amaç edinen ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Taşımacılık sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi hizmet ve sürekli gelişim ilkesiyle karşılayan firmamız hizmetlerinde;

 • Yapacağımız bütün çalışmalarda sürekli gelişme ilkesini benimsetmeyi,
 • Sektörde uzmanlaşmış personel kadrosuyla çalışacağını,
 • Uluslararası kalite standartlarında hizmet geliştirip en uygun koşullarda sunmayı,
 • İş ortaklarımızla uzun süreli işbirlikleri oluşturmayı,
 • Süreç yaklaşımı ile sürekli iyileştirmeyi esas alarak sıfır hatayı hedeflemeyi,
 • Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamayı,
 • Sektörle ilgili edinmiş olduğu bilgi birikimini müşterileriyle paylaşacağını,

bütün faaliyetlerinde Kalite Yönetim Sistemini sürekli geliştireceğini taahhüt eder.

Etik Değerlerimiz
 • Doğan TAŞIMACILIK; etik ilke ve kurallarını belirli bir sorumluluk duygusu çerçevesinde onaylar, gelişme ve büyümesini de bu değerler doğrultusunda benimser.
 • İşbirliği içinde olduğumuz firmaların bilgilerini koruruz ve bilgilere 3. Şahısların erişimini engellemek amacı ile önlem alırız.
 • Personel seçme ve yerleştirmede kişisel/mesleki becerileri ve yeteneklerini göz önüne alarak seçeriz.  
 • Yazılı ve sözlü iletişimde nezaket kuralları çerçevesinde hareket ederiz.
 • Tutarlı ve güvenli bir duruş sergileyerek, firma imajını gözetiriz.

Güvenlik Ve Çevre Koruma

Çalışan ülkenin yürülükteki iş sağlığı, güvenliği ve çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uyarak gösterdiğimiz itina, firma ahlakı ile ilgili ve taviz vermeyeceğimiz konulardır.

Firma İçi Çalışma Şekli

Firma içi işbirliğinde doğruluk ve dürüstlük (Müşteri / Tedarikçi ilişkisi), vaatlerimizi yerine getirmemiz için esas teşkil eder. Ortaya çıkan problemleri açıkça dile getirip çözümler üretiriz.

Müşterilerimiz İle İşbirliği

Hizmetimizin kalitesi teslim alınan malın muhafazası ve tam zamanında yerine ulaştırılması ile doğrudan bağıntılıdır. Bu nedenle en yüksek kaliteli hizmeti sunabilmek için müşterilerimizle başından itibaren yakın işbirliği içinde birlikte çalışırız.

65
Lokasyonlarımız

300 +
Dünya Çapında Müşteriler

25 +
Sahip Olunan Araçlar

12000 +
Taşınan Yük