Telefon Numarası +90 (212) 652 61 02

Karayolu

Türkiye - Avrupa / Avrupa - Türkiye güzergahlarında güçlü iş ortakları ve sahip olduğu araçları ile güvenilir taşımalar gerçekleştirmektedir.

Havayolu

Seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlamaktadır.

Intermodal

Intermodal taşımacılık sistemi ile katma değer yaratacak ve ulaşım maliyetlerini azaltacak çeşitli ulaşım türlerini kullanarak kapıdan kapıya güvenli ulaşım hizmeti sunmaktayız.

Logistik
Depolama

Yüksek standartları, etkin ve teknoloji ile üretim bandından müşteri ürünlerini alarak yine müşteri lokasyonundaki tüm depo operasyonlarını da gerçekleştirip yönetebilir.

BİZ KİMİZ Hakkımızda

Karayolu, hava ve deniz taşımacılıklarında global acente ağındaki partnerlerinin desteği ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.

Doğan TAŞIMACILIK 2000 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Prosofyonel kadrosuyla kısa sürede Taşımacılık alanlarında önemli bir yer edinmiştir. Kendine ait 25 adet araç ile Türkiye - Avrupa / Avrupa - Türkiye güzergahlarında taşımacılık yapmaktadır.

Doğan TAŞIMACILIK güçlü organizasyonları, güvenilir çalışanları ve yurt dışı acenta ağı ile, taşıma süreçlerinin daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşebilmesi için gerektiğinde üçüncü ülkelerde bile alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

Doğan TAŞIMACILIK; ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi amaç edinen ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Özelliklerimiz Neden Bizi Seçmelisiniz?

Kalite ve Bağlılık

Müşterilerinin ihtiyaç duyduğu tüm lojistik hizmetlerini, müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla entegre bir şekilde sunarak, sınırsız özel çözümler üretebiliyor.

Güvenlik Ve Çevre Koruma

Çalışan ülkenin yürülükteki iş sağlığı, güvenliği ve çevre ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uyarak gösterdiğimiz itina, firma ahlakı ile ilgili ve taviz vermeyeceğimiz konulardır.

Müşterilerimiz İle İşbirliği

Hizmetimizin kalitesi teslim alınan malın muhafazası ve tam zamanında yerine ulaştırılması ile doğrudan bağıntılıdır. Bu nedenle en yüksek kaliteli hizmeti sunabilmek için müşterilerimizle başından itibaren yakın işbirliği içinde birlikte çalışırız.

Firma İçi Çalışma Şekli

Firma içi işbirliğinde doğruluk ve dürüstlük (Müşteri / Tedarikçi ilişkisi), vaatlerimizi yerine getirmemiz için esas teşkil eder. Ortaya çıkan problemleri açıkça dile getirip çözümler üretiriz.

65
Lokasyonlarımız

300 +
Dünya Çapında Müşteriler

25 +
Sahip Olunan Araçlar

12000 +
Taşınan Yük

İstanbul Merkez

+90 (212) 652 61 02

This will be replaced with the Google Map.